GERİ YARDIM PROJELERİ

KABALA ATATÜRK İLKOKULU ANASINIFI’NIN EKSİKLERİ TAMAMLANDI!

Mardin Artuklu’da bulunan KABALA ATATÜRK İLKOKULU ANASINIFI öğrencisi, 35 çocuğumuzun eksiklerini tamamladık.

ÇABAÇAM Çocukların Hayatında Fark Yarattı!

Okul öncesi ve erken çocukluk eğitim hizmetleri vererek ihtiyaç sahibi ailelerin ve dezavantajlı çocukların hayatlarına dokunan ÇABAÇAM, Sabancı Vakfı Fark Yaratanlar listesine girdi.

Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi Halı Saha Açılışı Yapıldı!

Bakırköy Belediyesi’nin de desteği ile Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi için yapılan halı sahanın açılışı gerçekleşti. Açılışa, Galatasaraylı futbolcularımız da katılarak destek verdi.

TOKLU ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNE YARDIMLARIMIZ ULAŞTI.

Şırnak İdil Toklu köyü-Toklu Ortaokulu’nda okuyan öğrencilerimize yardımlarımız ulaştı.

ÇABAÇAM Kozalak projesi ile ihtiyaç sahibi çocukları mutlu edin!

Artık kullanmadığınız ve iyi durumda olan kırtasiye araç/gereçlerini, oyuncakları ve kitapları ÇABAÇAM'a gönderebilir ve ihtiyaç sahibi çocukları mutlu edebilirsiniz.

ÇABAÇAM (ÇOK AMAÇLI ERKEN EĞİTİM MERKEZİ)

Temel amacı, dezavantajlı çocuklar için erken çocukluk hizmetlerinin sağlanması olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ÇABA Çok Amaçlı Erken Çocukluk Eğitimi Sınıfı Projesi, ÇABA Derneği sponsorluğunda ve Çanakkale Kepez Belediyesi desteğiyle 2008 yılı Mart ayında hayata geçirildi.

FLORYA ÇOCUK VE GENÇLİK MERKEZİ

Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun da katılımıyla 12 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşen Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi'nin açılışında; ÇABA Derneği yetkilileri ve üyelerimizin yanı sıra iş, cemiyet, spor hayatından pek çok destekçimiz bizimleydi.

AYVANSARAY GENÇLİK MERKEZİ YENİLEMESİ

İş ve cemiyet hayatından pek çok ünlü ismin, çocuklar için bir araya geldiği ÇABA Gala oyunumuz ve ÇABA Gala ekibinin bağışlarıyla; dezavantajlı çocuk ve gençlerin sağlık, temizlik, giyim ve yemek gibi temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak inşa edilen Ayvansaray Çocuk ve Gençlik Merkezi açıldı.

ÇABA OKUL ÖNCESİ EĞİTİM BİRİMLERİ

ÇABA projelerinden elde edilen gelirlerin aktarıldığı eğitim projeleri ile ülkemizin çeşitli bölgelerinde okul öncesi eğitim sınıfları açıldı

ÇABA OKUL YARDIMLARI

Her yıl yapılan planlamalarla ihtiyaç sahibi okulları belirleyerek, etkinliklerimizden elde edilen gelirler ile bu okullarımıza yardımda bulunuyoruz. Bugüne kadar ÇABA Derneği olarak yardımda bulunduğumuz okullar:

  • UMUROBA İLKÖĞRETİM OKULU
  • BÜYÜKAĞACI İLKÖĞRETİM OKULU
  • EĞRİCE İLKÖĞRETİM OKULU
  • SAYGIN İLKÖĞRETİM OKULU
  • ULUBATLI HASAN İLKÖĞRETİM OKULU
  • KARS DİGOR ŞENOL KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULU