GERİ YARDIM PROJELERİ

ÇABAÇAM (ÇOK AMAÇLI ERKEN EĞİTİM MERKEZİ)

Temel amacı, dezavantajlı çocuklar için erken çocukluk hizmetlerinin sağlanması olan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ÇABA Çok Amaçlı Erken Çocukluk Eğitimi Sınıfı Projesi, ÇABA Derneği sponsorluğunda ve Çanakkale Kepez Belediyesi desteğiyle 2008 yılı Mart ayında hayata geçirildi.

BEN DE YARDIM ETMEK İSTİYORUM!

Siz de bu güzel amaç için bizimle birlikte çalışmak istiyorsanız ve Çanakkale’de yaşıyorsunuz aşağıdaki alana bilgilerinizi girmeniz ve göndermeniz yeterli. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

SON HABERLER

27 ARALIK 2016
Okul öncesi ve erken çocukluk eğitim hizmetleri vererek ihtiyaç sahibi ailelerin vedezavantajlı çocukların hayatlarına dokunan ÇABAÇAM, Sabancı Vakfı Fark Yaratanlarlistesine girdi.
17 EKİM 2015
ÇABAÇAM (Çok Amaçlı Erken Çocukluk Eğitimi Merkezi), ÇABA üyelerinin ve ÇOMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem’in katılımı ile Çanakkale'de yeni binasında hizmete girdi.
18 AĞUSTOS 2015
ÇABA Çok Amaçlı Erken Çocukluk Eğitimi Sınıfı 2015-2016 Eğitim Yılı 4-5 yaş grubu ÜCRETSİZ Okul Öncesi Eğitim Kayıtlarımız başlıyor...
29 MAYIS 2015
Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenenen “VI. Dünya Oyun Oynama Günü Etkinlikler” kapsamında ÇABA Çok Amaçlı Erken Çocukluk Eğitimi Sınıfı iş birliği ile Dünya Oyun Oynama Günü kutlandı…
04 MAYIS 2015
ÇOMÜ ÇABA ÇAS Mavi Derinliklere Yolculuk Projesi Tamamlandı...