GİT

ÇABA Geleneksel Alışveriş Şenliği

2010 yılından beri sürdürdüğümüz Geleneksel Alışveriş Şenliği, projelerimize katkı sağlamak üzere her yıl Mayıs ayında düzenleniyor.

GİT

İZ 12 Ödülleri

Kuruluşumuzun 12. yılında düzenlediğimiz Türkiye’nin ilk dijital töreni olan törenimizle 12 jüri üyesinin değerlendirmesiyle 12 iz bırakan kadına "Geleceğe İz Bırakanlar" ödülü verdik.

GİT

Tiyatro Oyunlarımız

2007 Yılında “Çabaladık Oynadık” adlı bir tiyatro oyunu sergileyen derneğimiz 75 kişilik dev bir amatör oyuncu kadrosu ile Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda Türkiye’de bir ilke imza attık.

ÖzelEtkinlikler

GİT

Özel Geceler

Florya'daki Çocuk ve Gençlik Merkez Binası'nın yenilenmesi için Anneler ve Babalar Günü özelinde iki farklı gece düzenledik.

GİT

Sezen Aksu ve 3 Adam

"3 Adam" Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın keyifli sohbetleriyle; Sezen Aksu, en güzel şarkılarını çocuklar için söyledi.

GİT

Tarkan

Türkiye'nin “Mega Star”ı Tarkan ile muhteşem bir Gala Gecesi gerçekleştirdik. Ünlü isimlerin katıldığı ‘Anneler ve Oğullar’ defilesinin ardından sahne alan Tarkan, enerjisi ve performansı ile herkesi hayran bıraktı.

GİT

Zülfü Livaneli 50. Sanat Yılı

ÇABA Derneği yararına düzenlenen gecede Zülfü Livaneli, sanat hayatının 50. yılını "50. Yıl Bir Kuşaktan Bir Kuşağa" konseriyle kutladı.

GİT

En Çok Senin Yemeklerini Özledim

2009 yılında 175 hayırseverin, yemeklerini en çok özledikleri kişinin tarif ve anılarıyla oluşturuldu.